Чи є клопи їжею для тарганів

Чи є клопи їжею для тарганів

Зміст 

  1. Постільні клопи
  2. Таргани
  3. Чи можуть клопи і таргани жити дружно 

Не всі знають відповідь на питання чи можуть клопи і таргани жити дружно. Є припущення, що ці комахи не можуть мирно вживатися в одному житлі. Проте, це не так. Клопи і таргани в одні квартирі явище дуже поширене. 

Постільні клопи

Домашні паразити живуть біля людини і харчуються її кров’ю. Кров є дуже важливою для клопів і для продовження їх роду, без неї самка не зможе відкласти яйця. 7 мл може випити паразит за одне харчування, а це вдвічі більше ваги комахи. 

Розмножуються клопи цілий рік. Живуть близько року. Дуже високі і дуже низькі температури є згубними для шкідників. 

Це цікаво!

Клопи і таргани схожі нічним способом життя. Активними комахи є тільки вночі. Якщо ви бачите паразитів удень, то це означає, що їх популяція дуже велика і вони відчувають сильний голод.

Якщо на своєму тілі ви помічаєте дивні укуси, в домі неприємний запах скислих ягід, а на ліжку плями крові і хітинові оболонки, то у вашому житлі точно є клопи.

Про тарганів

Прусаки є дуже огидними комахами і це не єдиний їх недолік. Екскременти тарганів можуть викликати сильну алергічну реакцію у людини. 

Для комфортного життя тарганам необхідне тепло, а також вода і їжа. Тому комахи живуть на кухні і ховаються там у щілинах і інших потаємних куточках. Активність проявляють тільки вночі, тому що це найбільш безпечний час. 

Щоб переконатися, що в житлі завелися прусаки потрібно ввімкнути світло вночі і ви станете свідком, як комахи панічно розбігаються по різних кутках. Екскременти тарганів, а також хітинові оболонки, які вони скидають під час линьки є явною ознакою наявності в квартирі тарганів.

Чи можуть клопи і таргани жити дружно

Комахи спокійно вживаються в одному житлі, тому що у них різний спосіб життя. Таргани і клопи не є ворогами. Якщо ви вирішили, що таргани їдять клопів і пустити все на самоплив і не боротися з шкідниками, а чекати коли вони знищать один одного, то для вас є погані новини. Комахи мають різне харчування і місця проживання. Клопи живуть біля місць відпочинку і сну людини, а таргани на кухні і у ванній кімнаті. 

Проте, якщо для прусаків їжі недостатньо, то вони можуть харчуватися яйцями постільних клопів. Але не сподівайтеся на це, бо таке явище є досить рідкісним. Переважно комахи живуть мирно і дружно. Вони збільшують свою кількість і приносять господарям квартири неабияких проблем і незручностей.

Ворогами клопів є мурахи. Також вони не вживаються разом з багатоніжками і павуками. 

Ефективно знищити паразитів можна за допомогою спеціалізованих служб Києва детальніше за посиланням. Є багато різних способів знищення комах. З клопами можна боротися з допомогою температури, а також використовуючи інсектициди або народні способи. Одним з найбільш дієвих засобів від клопів і тарганів є спрей Біопротектор.

Меню