Де живуть клопи в квартирі і чи можуть вони залишити її самостійно

Де живуть клопи в квартирі і чи можуть вони залишити її самостійно

Зміст 

  1. Чи можуть клопи добровільно піти з квартири
  2. Де у будинку шукати місця проживання клопів
  3. Скільки живуть постільні комахи

У житлі людини може жити безліч комах. Такими шкідниками є: мурахи, таргани, комарі, блохи, мухи. Частими гостями у квартирах є також постільні клопи. Вони приносять велику шкоду і неймовірний дискомфорт господарям. Виявивши сліди укусів, людині стає цікаво, чи можуть клопи самостійно зникнути.

Чи можуть клопи добровільно піти з квартири

Існує думка, що клопи покидають житло з власної волі так легко, як і приходять у нього. Проте, це не зовсім так. Є кілька факторів, які здатні вплинути на шкідників. 

  • Дієві хімічні засоби, у складі яких є інсектицидні компоненти;
  • Смертельний температурний режим – температура, яка вища +50 градусів і нижча -20 градусів згубна для шкідників;
  • Нестача їжі, нею є кров людини;
  • Різкі запахи трав, полин та пижмо відлякає клопів. Потрібно розкласти букетики з цих рослин під ліжком, проте, це не спрацює, якщо клопи дуже зголодніли;
  • Шкідники також бояться парфумів, яскравий аромат може їх відлякати;
  • Пік активності шкідників припадає на 3-4 годину ранку. Перевагу віддають темряві, аніж яскравому сонячному світлу.

Боротися з клопами неймовірно важко, коли паразитів надто багато. Їх популяція зростає з кожним днем, шкідники блискавично швидко розмножуються. Голод не є страшним для клопів. Вони можуть не їсти півроку, тому покинути свою домівку на кілька місяців не є ефективним рішенням . 

Шукаючи їжу, голодні клопи здатні долати велику відстань. З легкістю можуть залізти в квартиру через маленькі щілини і дрібні тріщини в стінах. Потрібно пам’ятати про яйця клопів, з яких згодом з’являться личинки. Тому в жодному разі не потрібно сподіватися, що шкідники добровільно підуть з вашого будинку. Потрібно якнайшвидше знайти всі місця проживання паразитів і зробити все можливе для їх знищення, як це зробити більше тут.

Де у квартирі шукати місця проживання клопів

Є певні місця де люблять жити клопи, їх потрібно знати, для того щоб ефективно знищити всіх шкідників. Улюбленими місцями є: простір під матрацом, меблевою тканиною, а також затишні щілини дивана та ліжка. Можуть жити у порожнині під плінтусом, в отворах для розеток, у підвіконнях, шафах, тумбах, обігрівачах. 

Багатьох цікавить чи може холодильник бути місцем проживання цих ненажер. Відповідь на це питання позитивна. Клопи чудово себе почувають у побутовій техніці та меблях. Телевізор, радіо, системний блок комп’ютера є ідеальними місцями для спокійного проживання і розмноження. Тому, купуючи техніку і меблі з рук, слід враховувати цей факт. 

Питанням чи живуть клопи на тілі та у волоссі, спантеличені багато людей. Проте, хвилюватися не варто, на тілі людини шкідники довго не затримуються. Вловивши спокійне дихання сплячої людини, паразити лише кілька хвилин харчуються її кров’ю. У клопів також присутній інстинкт самозбереження, тому на активних людей вони не нападають. 

Найчастіше комахи кусають спину, руки, ноги та шию. Вони не кусають шкіру, яка покрита волоссям. Через волосся клопам важко пересуватися і через це вони не можуть швидко втекти у непередбачуваних ситуаціях.

Скільки живуть постільні комахи

При комфортних умовах живуть клопи приблизно рік, а при низьких температурах навіть довше. Це лякає людей, коли вони про це дізнаються.

Потрібно якнайшвидше вивести клопів з дивану, а не чекати, що вони підуть самі, або загинуть через голод. Чим швидше почати боротьбу з клопами, тим швидше ви зможете повернутися до колишнього спокійного життя.

Меню