Характеристики:
 • Контрольований шкідник таргани
 • Препаративна форма мікрокапсульована суспензія
 • Склад фіпроніл
 • Вміст діючої речовини% 26
 • Витрати 10 мл./л.
смотреть все
 • Доступність:  Нет в наличии
 • Модель:  0001
6 960 грн.
Характеристики
Контрольований шкідник таргани
Препаративна форма мікрокапсульована суспензія
Склад фіпроніл
Вміст діючої речовини% 26
Витрати 10 мл./л.
Одиниця виміру 1 літр
Виробник Польща
Засоби індивідуального захисту при застосуванні окуляри, респіратор, рукавички, спецодяг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Доставка здійснюється до зазначеного замовником відділення «Нова Пошта».

Як правило, ми доставляємо товар за 2-3 дні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка платна.

Вартість доставки по Україні розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки Нова Пошта.

УВАГА! При виборі способу оплати післяплатою, додатково до вартості послуг Нової Пошти по доставці вантажу покупець оплачує вартість послуги з повернення грошей (згідно з поточними тарифами перевізника: 20 грн. + 2% від вартості товару)

Способи оплати

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою при отриманні товару (передоплата 50 грн. за кожну одиницю товару).

Безготівковій розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашого підприємства.

Доставка замовлення можлива після надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.

При оформленні замовлення юридичній або фізичній особі підприємцю необхідно надати:

– свідоцтво платника ПДВ (при наявності);

– свідоцтво платника єдиного податку (за наявності);

– свідоцтво про реєстрацію підприємства (фізичної особи-підприємця);

– контактний номер телефону організації.

Рахунок-фактура відправляється на e-mail покупця з платіжними реквізитами нашого магазину. Термін дії рахунку-фактури 10 календарних днів.

УВАГА! Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Visa і MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

Опис
 1. Єдиний в Україні препарат, що знищує найстійкіших резистентних тарганів.
 2. Активно діє через 8 годин після застосування.
 3. Зменшує популяцію на 90% вже через 48 годин.
 4. Продовжує травити тарганів ще місяць після застосування.
 5. Засіб призначений для професійного застосування.
 6. Підходить для будь-яких поверхонь.


Нерегламентоване застосування препаратів, відсутність ротації, завищення робочих концентрацій при зниженні ефективності та інші причини призвели до появи на ринку мікрокапсульованих препаратів з закритою діючою речовиною. В асортименті інсектицидних засобів, що застосовуються в Україні, слід звернути увагу на оригінальну препаративну форму «Атрацид», яка залишає на оброблених поверхнях мікрокапсульовану інсектицидну плівку з аттрактантом.

Засіб від тарганів «Атрацид» (Attracide 26 CS) зареєстрований в Україні і добре відомий за кордоном: Польщі (країні-виробника), в Угорщині, в Болгарії, в Австрії, в Бельгії, в Данії, в Ірландії, в Греції, в Литві, в Латвії, в Німеччині, в Словаччині, в Словенії, в Румунії, в Фінляндії, у Франції, в Хорватії, в Естонії, в Швеції, в Чехії, в Португалії, в Нідерландах, в Люксебурге, в Іспанії, в Великобританії, в Італії, Мальті та Кипрі.

Особливості препарату «Атрацид»

Засіб «Атрацид»- це густа рідина біло-молочного кольору без запаху. Цей концентрат підлягає розведенню водою в 100 разів до 1% розчину. В якості діючої речовини використаний мікрокапсульовані фіпроніл 2,6% з групи фенілпіразолів. До склада засобу також входить харчовий аттрактант для тарганів (речовина, що приваблює). Препарат розфасований в полімерні двокамерні флакони об’ємом 1 літр.

Відмітна особливість Аттрацид – відсутність в його складі розчинників, які є подразниками для комах. Метод нанесення розчину з Атрацид, виключно – обприскування. При нанесенні цього водного розчину на поверхню, утворюється стійка плівка з мікрокапсул, яка тривалий час зберігає діючу речовину в активно-привабливому стані та забезпечує реалізацію технології «підманити та знищити». Таргани не відчувають засіб Атрацид нанесений на поверхні, точніше сказати не відчувають діючу речовину фіпроніл, але дуже добре відчувають аттрактант. Природно пересуваючись по обробленим поверхням в пошуках аттрактанта, таргани збирають на себе мікрокапсули без будь-якого роздратування. Це дає можливість діючій речовині всередині мікрокапсул, в процесі самоочищення комах потрапляти в кишковий тракт. В наслідок чого, таргани отримують летальну дозу біоциду.

Чому фіпроніл?

Як хімічна речовина фіпроніл володіє високою стабільністю: деградація при впливі прямих сонячних променів, всього 3% на добу. Точка плавлення чистої речовини – 200-201 oС. Ці якості дозволяють «працювати» нанесеним розчинам при температурі поверхонь + 40 oС, без втрати активності.

Головне, що відрізняє фіпроніл від всіх відомих інсектицидів – це виключно низькі ефективні дози. Фіпроніл високо ефективний при кишковому шляху надходження в організм таргана. При аналогічних шляхах надходження в організм таргана фіпроніл активний в концентраціях, які в 10-50 разів нижче, ніж у піретроїдів і в 50-100 разів нижче, ніж у карбаматів та фосфорорганічних сполук. У мікрокапсульованого фіпронілу відсутній репеллентний ефект (властивий багатьом інсектицидам). Фіпроніл має унікальний механізм дії, обумовлений незворотною блокадою рецепторів гамма-аміномасляної кислоти в гальмуючих синапсах нервової системи комахи. Своєрідність молекулярно-клітинного механізму дії визначає відсутність перехресної резистентності до фіпронілу в популяціях тарганів, стійких до інших інсектицидів, які застосовуються в даний час. Загибель настає від паралічу і конвульсій через 8 годин після надходження інсектициду в організм таргана в результаті перезбудження центральної нервової системи. Ці властивості роблять Атрацид надзвичайно перспективним інсектицидом в практиці дезінсекції. Його доцільно включати в системи ротації інсектицидних засобів на будь-яких категоріях об’єктів.

Мікрокапсульовані інсектициди

Мікрокапсульовані інсектициди відносяться до найбезпечніших препаративних форм. Вони відрізняються дещо сповільненою гострою дією, але тривалою залишковою активністю до 30 днів.

Необхідно відзначити, що мікрокапсульовані форми інсектицидів, в порівнянні з усіма іншими засобами від тарганів, є найбільш сучасними інсектицидами в застосуванні. Мікрокапсулювання дає можливість різко знизити токсичність діючої речовини інсектициду для теплокровних тварин і людини, подовжити інсектицидну дію на різних типах поверхонь, особливо на поглинаючих, тому що ці форми мало проникають в пористі матеріали і залишаються на поверхні.

Атрацид є найпопулярнішим засобом професійної дезінсекції від тарганів в розвинених країнах Західної Європи. Це обумовлено не тільки відмінністю в механізмі дії на молекулярно-клітинному рівні, а й революційно-новою стратегією знищення тарганів реалізованої в Атрацид.