Лямбдацид 100 КС (Lambdacide 100 CS)

2 880 грн.
Характеристики:
 • Контрольований шкідник клопи, комарі, мурахи, павуки, таргани
 • Препаративна форма мікрокапсульована суспензія
 • Склад лямбда-цигалотрин
 • Вміст діючої речовини% 10
 • Витрати 8-30 мл. на 5 літрів води
смотреть все
 • Доступність:  Нет в наличии
 • Модель:  0026
2 880 грн.
Характеристики
Контрольований шкідник клопи, комарі, мурахи, павуки, таргани
Препаративна форма мікрокапсульована суспензія
Склад лямбда-цигалотрин
Вміст діючої речовини% 10
Витрати 8-30 мл. на 5 літрів води
Одиниця виміру 1 літр
Виробник Польща
Засоби індивідуального захисту при застосуванні окуляри, респіратор, рукавички, спецодяг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Доставка здійснюється до зазначеного замовником відділення «Нова Пошта».

Як правило, ми доставляємо товар за 2-3 дні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка платна.

Вартість доставки по Україні розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки Нова Пошта.

УВАГА! При виборі способу оплати післяплатою, додатково до вартості послуг Нової Пошти по доставці вантажу покупець оплачує вартість послуги з повернення грошей (згідно з поточними тарифами перевізника: 20 грн. + 2% від вартості товару)

Способи оплати

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою при отриманні товару (передоплата 50 грн. за кожну одиницю товару).

Безготівковій розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашого підприємства.

Доставка замовлення можлива після надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.

При оформленні замовлення юридичній або фізичній особі підприємцю необхідно надати:

– свідоцтво платника ПДВ (при наявності);

– свідоцтво платника єдиного податку (за наявності);

– свідоцтво про реєстрацію підприємства (фізичної особи-підприємця);

– контактний номер телефону організації.

Рахунок-фактура відправляється на e-mail покупця з платіжними реквізитами нашого магазину. Термін дії рахунку-фактури 10 календарних днів.

УВАГА! Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Visa і MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

Опис

Новий інсектицидний засіб широкого спектру дії з технологією великих мікрокапсул.

Застосовується для:

 1. Боротьби з клопами
 2. Боротьби з тарганами
 3. Боротьби з комарами
 4. Сертифіковано для використання на території України.

У виробництві Лямбдацида застосовується нова технологія великих мікрокапсул, спеціально розроблена для боротьби з комахами на пористих та поглинаючих поверхнях. Містить в якості діючої речовини лямбда-цигалотрин (10%) – інсектицид належить до групи синтетичних піретроїдів. Засіб дозволено до застосування в Україні, призначений для знищення постільних клопів, тарганів, бліх, мурашок, мух, павуків, комарів, як в приміщеннях, так і на відкритих територіях.

Лямбда-цигалотрин (далі скорочено ЛЦ) є одним з найбільш швидко діючих інсектицидів і ефективно діє на широке коло членистоногих, які мають медичне та санітарно-гігієнічне значення. ЛЦ, належить до групи ціан-вмістких піретроїдів, за інсектицидною активністю у багато разів перевершує піретроїди, що не містять ціан-групу. При порівнянні інсектицидної активності ЛЦ можна зробити висновок, що ЛЦ для рудих тарганів більш токсичний: перметрина в 60 разів, d- фенотрина – в 110 разів, тетраметрина – в 1164 рази.

– Боротьба з клопами (блощиця постільна):

В останні роки особливу проблему в світовій практиці медичної охорони здоров’я, в тому числі в Україні, представляє зростання чисельності постільних клопів. Однією з причин сплеску чисельності постільних клопів вважається формування популяцій цих комах, резистентних до інсектицидів різної хімічної будови. При дослідженні чутливості постільних клопів до «Лямбдацид 100 КС» на території України, були задіяні міста Київ, Львів та Одеса. У цих містах поширення резистентних клопів вже давно реальність, тому було дуже цікаво провести тести ефективності засоба від клопів в найбільших туристичних містах нашої країни.

При обробці квартир засіб від клопів Лямбдацид в концентрації 0,6% (30 мл. на 5 літрів води) проявляє чудовий результат. Перевершуючи інсектицидні засоби не тільки групи піретройдів в цілому, але і інші групи інсектицидів. У 6 квартирах, по дві на кожне місто була проведена дворазова обробка з інтервалом в 12-14 днів – знищення клопів у всіх 100%.

– Боротьба с тарганами:

При обприскуванні квартир засобом «Лямбдацид 100 КС» в концентрації 0,6% параліч рудих тарганів починав наставати в інтервалі 10-20 хвилин після обробки – залишкова контактна дія на тарганів спостерігалася протягом 3-х тижнів. З 5-ти квартир, в яких були проведені дворазові обробки, 3-и квартири були повністю звільнені від тарганів, а в інших 2-х ефективність заходів щодо зниження чисельності рудих тарганів склала 80-90%. Ці дві квартири були додатково оброблені препаратом «Атрацид» завдяки чому було досягнуто 100 % винищувальний результат. Висновок: «Лямбдацид 100 КС» менш ефективний в квартирах, порівнюючи з «Атрацид», для зниження чисельності популяцій рудого таргана. Відповідно, рекомендований дезенсекційним організаціям для ротації інсектицидів з різним механізмом дії на об’єктах харчової промисловості та ресторанно-готельний комплексах. Так як використання одних і тих же сполук призводить до втрати ефективності, зниження якості робіт та дискредитації засобів.

– Боротьба з комарами:

Відомо, що радикального винищення комарів можна домогтися шляхом знищення місць виплоду, тобто проведенням гідротехнічних робіт або впливом на личинок ларвіцидами в місцях їх виплоду. Але, оскільки не завжди на території замовника є водойми звідки йде виплід комарів, єдине правильне рішення – вплив на їхнє місце існування за рахунок розпилення інсектицидних засобів контактної дії на рослинність по всій відкритій території цього об’єкту. Для обробки відкритій території заміського ресторанного комплексу використовували препарат «Лямбдацид 100 КС» в концентрації 0,15% (8 мл. на 5 літрів води). Заходи проводились в нічний час. Обробці підлягали крім рослинності, відкриті альтанки, будиночки, веранди. Максимальний ефект на об’єкті був досягнутий через добу після обробки. Тривалість активної дії на комарів спостерігалася напротязі 3-х тижнів. Так само варто зауважити, що після обробки від комарів на території об’єкта була різко знижена чисельність мух та павуків.

Для чого потрібні великі мікрокапсули?

На оброблених поверхнях комахи збирають сотні великих мікрокапсул, що у багато разів перевищує смертельну дозу, рівну 5-10 мікрокапсулам (розміром 44,8 мкм) на одну комаху в залежності від виду. Здатність комах збирати мікрокапсули з поверхонь і таким чином отримувати, дуже великі дози інсектицидів, викликає ефект підвищення дії препаратів з великими мікрокапсулами на резистентних комах в порівнянні з дією концентратів емульсій тих же ДВ, які не мають технології великих мікрокапсул. Виходячи з технології препаративної форми, капсули c ДВ не розчиняються у воді. Відповідно, при обробці розчином інсектициду “Лямбдацид” ДВ лямбда-цигалотрин не виділяється в навколишнє середовище, інсектицидний ефект здійснюється тільки за рахунок контакту мікрокапсул з цільовим видом і тільки на момент контакту. Ліпофільна кутикула комах забезпечує ідеальне проникнення ДВ і його транспортування до місця дії. Процес дифузії інсектициду починається, коли мікрокапсула контактує з поверхневим восковим шаром кутикули. Одного разу почавшись, дифузія відбувається дуже швидко, що підтверджує швидкість настання нокдауну комах під дією мікрокапсульованого лямбда-цигалотрину.

При створенні мікрокапсульованих інсектицидних засобів використовуються сучасні знання та перспективні оцінки щодо застосування подібних засобів в сфері дезінсекції, а також новітні наукові досягнення в хімії і технології мікрокапсулювання. Важливе значення мають вимоги до зручності і безпеки застосування засобу людьми, які проводять дезінсекцію, безпеку обробки для замовника, її ефективність і ціна самого засобу. По токсичності мікрокапсульовані препарати при пероральному надходженні, при інгаляції і нанесенні на шкіру менш небезпечні, ніж, наприклад, концентрати емульсії з тією ж, але відкритою діючою речовиною при аналогічних концентраціях.

Успіх отриманих результатів польових випробувань  дозволяє нам рекомендувати засіб «Лямбдацид 100 КС» для знищення синантропних комах (в першу чергу клопів) та для використання в схемі профілактичної ротації інсектицидів.