Засіб від курячих кліщів «Дергал»

3 960 грн.
Засіб від курячих кліщів «Дергал»
  • Доступність:  200
  • Модель:  0025
3 960 грн.

"Дергал" - Засіб від курячих бліх, вошей та кліщів №1 за ефективністю у 2022 році!

  1. Застосовується у присутності птахів та яєць
  2. Не проникає у курячі яйця
  3. Не проникає у м'ясо птиці
  4. Безпечний для навколишнього середовища, птиці та людей
  5. Знищує кліщів без пестицидів
  6. Фізичний захист від бактеріальної інфекції
  7. Фізичний режим дії унеможливлює те, що шкідники стануть стійкими.

с куриными блохами справился


Очень эффективное средство в борьбе с куриными паразитами! Но самое главное – безопасное для птицы и человека!!!!! Я не нашла ни одного средства, кроме ДЕРГАЛА, которое не было бы опасным для здоровья птицы при попадании в дыхательные пути или глаза. А как в таком случае делать обработку? В шлем что-ли каждую курицу одевать!? При купании курей случайно препарат попал мне в глаз, я его даже не промывала, раздражения не больше, чем при попадании обычной воды в глаз при умывании!!!! Это круто!
Отдельное СПАСИБО Сергею! Подробнейшим образом консультировал и давал необходимые рекомендации в моей борьбе с блохами, клещами и пероедами, которые окупировали наш курятник до тех пор, пока мы 100 % не избавились от такой настырной и нежеланной “сборной компании”.


Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Сьогодні, виробники спрямовують зусилля на вдосконалення підходів і технологій для контролю чисельності шкідників у птахівництві.

Мета: збільшення своєї частки в секторі шляхом оптимізації витрат у виробництві, підвищення якості та безпечності продукції.

Одним із «найуспішніших» шкідників, що паразитують у всіх системах птахівництва, який негативно впливає на яєчну та м’ясну продуктивність, є червоний курячий кліщ (Dermanyssus gallinae). За ним ідуть пухопероїди, жук хрущак, блохи, які також завдають економічних збитків.

За сприятливих температурних режимів у пташнику розвиток кліща триває протягом усього року, а якщо врахувати той факт, що за умови застосування інтенсивних технологій вирощування птиці оптимальні параметри температури і вологості для розвитку кліща є одночасно оптимальними і в технологічному циклі вирощування птиці, то стає зрозумілим надзвичайна проблематичність повного знищення вказаного ектопаразита у господарстві або хоча б зниження його популяції до мінімального рівня.

Хімічний спосіб боротьби за допомогою інсектоакарицидної обробки сьогодні працює критично погано через загальновідомі чинники. Крім цього, для багатьох синтетичних акарицидів характерна тривала каренція (період очікування, протягом якого речовина знаходиться в організмі птиці і виділяється з продуктами, які отримують від цієї птиці — м’ясом і яйцем). Навіть низькотоксичні групи — не виняток!

Застосування інноваційного та ефективного засобу «Дергал» дає найвищий результат у зниженні чисельності всіх перерахованих вище видів паразитів. «Дергал» є єдиним засобом такого роду, що спеціально розроблений для птахівництва і не має аналогів.

У чому унікальність засобу «Дергал»?

Фізичний режим дії засобу «Дергал» виключає можливість появи кліщів, стійких до даного засобу.

«Дергал» не містить пестицидів, нейротоксичних речовин або небезпечних хімічних речовин.

Спеціалізація засобу «Дергал»:  іммобілізація шкідника (його фіксація в просторі).

Ефективність засобу «Дергал» стабільна незалежно від попередньої історії обробок і резистентності шкідників до пестицидів.

Формула фізичної дії засобу «Дергал» заснована на унікальній технології 3D – IPNS. При нанесенні на поверхню він утворює проникну тривимірну молекулярну структуру.

Склад засобу «Дергал»: Polyalkyleneoxide modified heptamethyltrisiloxane; CAS: 67674-67-3.

«Дергал» захищений патентом.

Як працює «Дергал»?

Безпечність та ефективність засобу «Дергал» доведена як лабораторними, так і багатьма польовими випробуваннями.

Ефективна ліквідація шкідників відбувається в результаті нанесення на поверхні проникної тривимірно-полімерної сітки, яка під час контакту зі шкідником пригнічує його здатність харчуватися кров’ю завдяки впливу зовнішньої іммобілізації (фіксація шкідника в просторі).

«Дергал» у птахівництві застосовується в концентрації 1%, тобто 1 літр засобу «Дергал» на 100 літрів холодної води.

Обробка повинна виконуватися вночі, приблизно через 1 годину після вимкнення світла, коли птиця перебуває у спокійному стані, а шкідники — в активній фазі. У процесі обробки потрібно використовувати слабке джерело світла, наприклад, ліхтар. Обробка повинна виконуватися в присутності птиці.

Наносити розчин необхідно у місцях концентрації шкідників, тобто на:

– конструктивні елементи приміщень;

– транспортні стрічки;

– поверхні годівниць;

– клітки;

– усі види щілин та тріщин, послід;

– підстилку;

– гнізда і т. ін.

«Дергал» не має овіцидної дії. Отже, для того щоб впливати на нове покоління шкідників, які пропустили контакт із розчином засобу «Дергал», слід виконати повторну обробку через 4–7 днів після першого застосування.

Результат: показник смертності червоного курячого кліща після першої обробки становить до 79,5% через 24 години після першої обробки і до 92% після двократної обробки через 30 діб з моменту виконання першої обробки.

Профілактика:

– Щоб запобігти повторному зараженню, застосовуйте засіб кожні 90 днів.

Сьогодні «Дергал» (Dergall) застосовують у таких країнах:

Китай, Болгарія, Італія, Чехія, Боснія і Герцеговина, Литва, Німеччина, Таїланд, Пакистан, Іспанія, Угорщина, Туреччина, Ірландія, Філіппіни, Грузія, Бразилія, Польща, Румунія, Великобританія, Франція та Україна (з червня 2019 року).

«Дергал» покращує стан здоров’я птиці за рахунок зниження стресу, викликаного паразитами, без ризику отруєння інсектоакарицидами і таким чином гармонізує споживання корму і набирання живої ваги птиці, покращує яйцекладку.

Додатковий захист від бактеріальних інфекцій для птахівництва.

Фізичний режим дії засобу «Дергал» пригнічує розмноження бактерій шляхом їх механічного поділу, запобігаючи їх передаванню між бактеріальними клітинами і вірусними генами.

Доставка здійснюється до зазначеного замовником відділення «Нова Пошта».

Як правило, ми доставляємо товар за 2-3 дні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка платна.

Вартість доставки по Україні розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки Нова Пошта.

УВАГА! При виборі способу оплати післяплатою, додатково до вартості послуг Нової Пошти по доставці вантажу покупець оплачує вартість послуги з повернення грошей (згідно з поточними тарифами перевізника: 20 грн. + 2% від вартості товару)

Способи оплати

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою при отриманні товару (передоплата 50 грн. за кожну одиницю товару).

Безготівковій розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашого підприємства.

Доставка замовлення можлива після надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.

При оформленні замовлення юридичній або фізичній особі підприємцю необхідно надати:

– свідоцтво платника ПДВ (при наявності);

– свідоцтво платника єдиного податку (за наявності);

– свідоцтво про реєстрацію підприємства (фізичної особи-підприємця);

– контактний номер телефону організації.

Рахунок-фактура відправляється на e-mail покупця з платіжними реквізитами нашого магазину. Термін дії рахунку-фактури 10 календарних днів.

УВАГА! Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Visa і MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

Опис

Офіційний сайт виробника icbpharma.com

Купують разом