Засіб від клопів Біопротектор

288 грн.
Характеристики:
 • Використання Для захисту житлової території
 • Контрольований шкідник Клопи
 • Об'єм / Вага 700 мл
 • Препаративна форма Спрей
 • Склад лямбда-цигалотрін 0.05%
смотреть все
 • Виробник:  BIOPROTECTOR
 • Доступність:  906
 • Модель:  0028
 • Вага: 1 кг
288 грн.

Чому варто купити "Біопротектор" - Засіб №1 від клопів у 2022 році?

 1. Не має запаху
 2. Не залишає плям
 3. Безпечний для дітей та домашніх тварин
 4. Через 2 години після обробки можна експлуатувати квартиру
 5. Великий об'єм флакона – 700 мл
 6. Аналог препаратів, які застосовують професійні дезінсектори.
Характеристики
Використання Для захисту житлової території
Контрольований шкідник Клопи
Об'єм / Вага 700 мл
Препаративна форма Спрей
Склад лямбда-цигалотрін 0.05%
Вміст діючої речовини% 0.05
Призначення Для дорослих
Витрати 50-75 мл. на м2
Принцип дії Хімічний
Одиниця виміру шт. (флакон 700 мл.)
Виробник Україна
Засоби індивідуального захисту при застосуванні рукавички та медична маска
Колір Безбарвний
Особливості Безпечний для використання у закритому приміщенні
Застосування Збовтати. Проводимо обробку приміщення, першими обробляються спальні місця. На клопів бризкати не потрібно, лише на поверхні. Рівномірно розпорошуйте по 50 мл/м2, якщо поверхні пористі, то наносити рясно в кількості близько 75 мл/м2.

Респект за качество


Эффективен, помог. Укусы прекратились. Хватило полноценно обработать комнату двумя бутылками.


Брала по дві пляшки два рази обробляла все ретельно як зазначено в інструкції. Засіб не має бридкого запаху, бо до цього використовувала ну таке вонюче було, а тут ледве чутно. Клопів наразі не має, дякую.


Действует, дополнительное спасибо за консультацию


Заказывала здесь, все пришло,все отлично


Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Необхідна кількість засобу Біопротектор від клопів для різних стадій зараження приміщення (усереднено):

– легка (клопи візуально не ідентифікуються, 1-2 укуса в день, зараженню не більше 2-х тижнів) – 1-3 пляшки в залежності від кількості меблів;

– середня (візуально ідентифікується 1-3 клопа в день, зараження не більш 2-х місяців) – 3-5 пляшок;

– сильна (візуально ідентифікується до 10 клопів в день, зараження більше 4-х місяців) – від 6 пляшок, бажано зателефонувати та порадитись з нами.

УВАГА!

Рекомендується повторення процедури знищення клопів через 10-12 днів !!!

ЗАСТОСУВАННЯ

При нанесенні засобу від клопів Біопротектор, тримайте флакон на відстані 20 – 30 см від поверхні і рівномірно розпилюйте по 50 мл / м2, якщо поверхні пористі, то наносити рясно в кількості близько 75 мл / м2.

Обприскують місця кубліщ і можливого поселення клопів: нижні частини стін, щілини в підлозі, за плінтусами, матраци – особливо шви, каркаси ліжок, місця за шпалерами, за меблями, за картинами, під підвіконнями, карнизи та ін.

Рекомендується повторити обробку через 10-12 днів для знищення нового покоління клопів, які вийдуть з яєць.

Клопи постільні – дрібні кровосисні комахи, що в основному мешкають в оселях людей і ведуть нічний спосіб життя. Найчастіше клопи зустрічаються в квартирах, гуртожитках і готелях, рідше – в приватних будинках, лікарнях та санаторіях. Під час укуса клопа, людина не відчуває болю та подразнень, проте через деякий час (від півгодини до 2-3 годин) в місцях укусів з’являється відчуття печіння, відзначаються почервоніння і припухлість шкіри, з’являється сильний свербіж. У людей, схильних до алергічної реакції, може з’являтися загальна симптоматика у вигляді підвищення температури, головного болю, висипання на шкірі, не пов’язані з місцями укусів. Клопи можуть переносити збудників інфекційних захворювань, але епідеміологічне значення їх невелике.

У будь-якому випадку нормальне існування людини з клопами несумісне.

В останні десятиліття спостерігається тенденція активного поширення постільних клопів в квартирах великих міст: Київ, Одеса, Харків, Львів та Дніпро. Відбувається це не тільки на території саме цих міст або України, а по всьому світу. З 2000-х років це – глобальна проблема. Так, в Києві за останні 7 років обробки від клопів зросли в 30 разів, в Одесі кількість квартир, оброблених від клопів, збільшилася в 40 разів; в Харкові відзначається щорічне збільшення обробок зі знищення клопів майже на 30%.

Однією з можливих причин поширення клопів ми вважаємо зростаючу міграцію людей, щорічно збільшується потік туристів в усіх напрямках. Безсумнівно, істотну роль відіграє зміна середовища життя людини. У першій половині 20 століття було доведено, що постільних клопів приваблює вуглекислий газ і тепло. Парниковий ефект і глобальне потепління на планеті якраз створюють ці умови. Збільшенню чисельності клопів сприяє поява їх популяцій, стійких до різних засобів винищення. Відповідно, ефективними будуть ті препарати, які створені з урахуванням вище зазначених біологічних особливостей, такі як Біопротектор від клопів.

Доставка здійснюється до зазначеного замовником відділення «Нова Пошта».

Як правило, ми доставляємо товар за 2-3 дні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка платна.

Вартість доставки по Україні розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки Нова Пошта.

УВАГА! При виборі способу оплати післяплатою, додатково до вартості послуг Нової Пошти по доставці вантажу покупець оплачує вартість послуги з повернення грошей (згідно з поточними тарифами перевізника: 20 грн. + 2% від вартості товару)

Способи оплати

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою при отриманні товару (передоплата 50 грн. за кожну одиницю товару).

Безготівковій розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашого підприємства.

Доставка замовлення можлива після надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.

При оформленні замовлення юридичній або фізичній особі підприємцю необхідно надати:

– свідоцтво платника ПДВ (при наявності);

– свідоцтво платника єдиного податку (за наявності);

– свідоцтво про реєстрацію підприємства (фізичної особи-підприємця);

– контактний номер телефону організації.

Рахунок-фактура відправляється на e-mail покупця з платіжними реквізитами нашого магазину. Термін дії рахунку-фактури 10 календарних днів.

УВАГА! Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Visa і MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

Опис

Вітаємо! Засіб від клопів“Біопротектор” – повністю готовий до використання найкращій засіб від клопів для застосування в квартирі або в гуртожитку!

При нанесенні засобу на поверхні в квартирі утворюється стійка плівка, яка зберігає діючу речовину в активному стані. Це забезпечує як швидкий, так і довгостроковий ефект винищення клопів при низькій нормі витрати. Біопротектор не залишає плям в місцях застосування, чудово тримається на пористих видах поверхонь, в разі необхідності легко змивається водою. Завдяки інноваційній формулі останнього покоління – активні речовини вивільняються поступово і зберігають ефективність протягом 2 тижнів.

У момент безпосереднього контакту постільних клопів з обробленими поверхнями, частки діючої речовини прилипають до їхнього тіла і поступово вбивають їх.
Засіб починає діяти через годину після нанесення.

Ціна засобу і його ефективність знаходяться на однаково високому рівні!

Засіб від клопів “Біопротектор” зарекомендував себе з позитивного боку на всій території України, в цьому ви можете переконатися купивши його з доставкою в нашому інтернет-магазині в Києві або ознайомитися з розділом “Відгуки” нижче.