Засіб від мишейКлейова пастка для мишей Захисник
TOP

18 грн.


Контрольований шкідник: щури, миші
Препаративна форма: клейова пастка
Склад: немає
Витрати: індивідуальний
Виробник: Україна
Контейнер для гризунів

138 грн.


Контрольований шкідник: криси, миші
Виробник: Польща
Бродірат-ТБ парафіновані рифлені блоки

780 грн.


Контрольований шкідник: криси, миші
Препаративна форма: парафіновані рифлені блоки з отвором
Склад: бромадіолон
Витрати: 2-3 пакетика на 15 м2 для мишей, 4-6 для щурів
Виробник: Республіка Білорусь
Приманка – отрута для щурів і мишей Бродірат

39 грн.


Контрольований шкідник: криси, миші
Препаративна форма: парафіновані рифлені блоки з отвором
Склад: бромадіолон
Витрати: 2-3 пакетика на 15 м2 для мишей, 4-6 для щурів
Виробник: Республіка Білорусь
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Миші – непрохані гості в будь-якому будинку. Якщо поблизу утворилося мишаче гніздо, то з часом ці гризуни будуть доставляти вам чимало неприємностей. Вони знищують їстівні запаси, псують меблі, оздоблення, є рознощиками численних інфекцій. Існує багато способів позбутися мишей, починаючи від народних, закінчуючи досягненнями сучасної науки і техніки. Кожен вибирає для себе відповідний метод. Впливати необхідно комплексно. Недостатньо знищити гризунів. Необхідно позбутися їх залишків і прийняти ряд превентивних заходів, щоб «вторгнення» на вашу житлоплощу не повторилося.

Деякі люди плутають мишей і щурів. Звичайно, мишки не такі небезпечні, як їх більші побратими, але доставляють чимало проблем. Якщо щури в основному заводяться лише в приватних будинках, то дрібні гризуни цілком можуть оселитися в квартирі. Давайте розглянемо їх відмінні риси та основні способи боротьби з непроханими гостями в вашій оселі.

Важливі відомості про мишей

Існує кілька важливих відмінних рис мишей від щурів, які необхідно враховувати, починаючи боротьбу з гризунами:

Розмір тварини. Миші досягають в довжину 6-10 см, коли щури можуть мати розмір дорослої кішки. Дрібні гризуни здатні проникати в найдрібніші отвори. Якщо в підлозі або покрівлі є дірка товщиною, як олівець, мишка легко в неї пролізе.
Відмінна фізична форма. Гризуни досягають швидкості 13 км / год, тому наздогнати їх практично неможливо.
Мишки не відходять далеко від гнізда, тому якщо ви помітили будинок гризуна, будьте впевнені, що він тут не один.
Щури і миші є ворогами, старанно ділять територію, але боротися необхідно з усіма видами гризунів. Благо, для їх знищення часто використовуються однакові методи.
У мишок невеликий послід, який можна і не помітити в будинку або квартирі. Якщо наявність щурів часто виявляється через наявність продуктів їх життєдіяльності, то мишки більш потайливі.
Існує безліч різновидів мишей. У будинку може оселитися і полівка, особливо, в осінньо-зимовий період, коли гризуни не можуть знайти джерело прожитку в природному середовищі.

Небезпека від мишей

Деякі заводять гризунів в якості домашніх тварин, але в дикій природі миші небезпечні для людини. Позбавлятися від їх гнізд необхідно по ряду причин:

гризуни знищують усілякі їстівні припаси;
миші можуть зіпсувати меблі, взуття, предмети інтер’єру, внутрішнє оздоблення приміщень;
вони є джерелами численних інфекцій, можуть поширювати серйозні віруси;
гризуни провокують алергічні реакції;
мертві тварини виділяють неприємний запах, розкладаючись, а знайти трупики гризунів буває проблематично.

Знаючи про потенційну небезпеку цих тварин, ви повинні ознайомитися з усіма способами боротьби з ними.

Отруйні приманки

Одним з найпопулярніших методів боротьби з гризунами є використання отрут. У спеціалізованих інтернет-магазинах продаються засоби від мишей та щурів – небезпечні для усіх тварин засоби, якими протруюють зерно. Іноді вони використовуються самостійно, бо мають приємний для мишей запах. Такі речовини провокують внутрішні кровотечі, відмову внутрішніх органів. Тварина вмирає повільно і болісно.

Переваги такого методу – відносна дешевизна і висока ефективність.

Основний недолік – полеглих тварин обов’язково потрібно збирати, щоб вони не розкладалися, виділяючи нудотний неприємний запах. Іноді гризуни гинуть в простінках, під підлогою. Дістатися до трупів проблематично. Тоді люди стикаються з новою проблемою. Перед використанням отрути потрібно переконатися, що у всьому будинку немає щілин, дірок, лазівок, в які отруєне тварина постарається втекти. Після цькування необхідно виконати ретельну генеральне прибирання.

Клей і липучки для гризунів

Самий бюджетний варіант боротьби з мишами – спеціальний липкий майданчик або клей. Ці засобии виділяють приємний запах. Гризуни думають, що це їжа, прагнуть за здобиччю і потрапляють в жорстоку пастку. Їх лапки прилипають до поверхні, вирватися немає можливості. Іноді в агонії тварина відриває собі кінцівки. Із слабкими нервами не можна бачити наслідки такого способу знищення тварини. Навіть якщо гризун не травмував себе, з часом він помирає жорстокою смертю від зневоднення і голоду. Нерідко випадки, коли людині доводиться самостійно добивати мишей, які потрапили в такі пастки.

Перевага цього методу – дешевизна. Клей або липучки коштують недорого, таке придбання можуть собі дозволити усі.

Недолік – антигуманний спосіб боротьби з гризунами.

Електронні пастки

Сучасні електронні пастки – прогресивний метод боротьби з гризунами. Таке обладнання можна придбати в спеціалізованому інтернет-магазині. Воно являє собою закритий бокс, всередині якого є місце для наживки і спеціальна металева пластина під напругою. Торкаючись цього місця, миша отримує значний розряд струму і миттєво вмирає. Багато хто вважає цей метод найбільш гуманним, тому що смерть тварини настає в лічені секунди, вона не страждає.

Миші дуже цікависті, вони відразу досліджують щось нове, що з’явилося в ареалі їх проживання. Якщо пастка залишається порожній протягом декількох днів, це ознака, що вона стоїть в невірному місці.

Переваги – висока ефективність, гуманність. Викидаючи останки гризунів, ви їх навіть не бачите, вам не потрібно добивати тварину.

Недолік – висока ціна пастки.

Ультразвукові репелери

Якщо ви не бажаєте знищувати мишей в будинку, але хочете, щоб вони назавжди покинули оселю, варто використовувати ультразвукові відлякувачі. Такі пристосування видають ультразвукові коливання, які не чутливі і нешкідливі для людини, але викликають масу неприємних відчуттів у тварини. Миші просто біжать з цього місця, бо вони не можуть тут жити.

Існує безліч різновидів такої техніки. Затребувані репеллери є «Торнадо-200». Це пристосування призначене для невеликих за площею приміщень. Якщо ви живете в квартирі, можна сміливо використовувати цю техніку.

Для приватного будинку підійде більш потужний пристрій «Електрокіт Турбо». Воно діє в кількох напрямках. Крім ультразвукових хвиль, прилад лякає мишей неприємними звуками і спалахами світла. Гризуни не виносять такого впливу і біжать з дому.

Для підвищення ефективності використання ультразвукових відлякувачів необхідно пам’ятати про наступні правила:

бажано використовувати декілька приладів, розміщуючи їх в різних приміщеннях;
слід прибрати з кімнати природні поглиначі ультразвукових хвиль – килими, м’які меблі, м’які іграшки;
підбирати обладнання необхідно відповідно до його потужності і розміром приміщення, де воно буде використовуватися.

Але як кажуть практики: «До відлякувачів гризуни пристосовуються, адаптування проходить в 10-ти денний термін!» Тому будемо рахувати цей вид боротьби відносно ефективним.

[ts_heading size=”2″ text=”Традиційні народні методи боротьби з гризунами”]

Найпоширеніший спосіб боротьби з мишами в квартирі або будинку полягає в заведенні кішки. Ці домашні тварини – хижаки, вони полюють на гризунів. Природний інстинкт завжди перемагає, тому навіть тварина, яке ніколи не мешкала в природних умовах, буде полювати. Є винятки з цього правила. Деякі породи кішок, виведені штучним шляхом, не відчувають потреби в полюванні. Якщо ви купуєте тварину для таких цілей, потрібно ретельно її вибирати.

Наші предки використовували різні народні способи боротьби з гризунами. Судити про їхню ефективність складно, але можна випробувати деякі з них:

ефірне масло м’яти вважається неприємним для гризунів, їм можна змочити вату і розкласти по квартирі;
гіпс або коркова пробка – природна отрута для гризунів, миші з’їдають цей склад, запивають його водою, гіпс або пробка розбухають всередині, викликаючи розлад і смерть;
розсипана по приміщенню зола дратує лапки тварин, провокуючи їх на втечу.

Профілактичні заходи

Якщо ви бажаєте ніколи не зустрічатися з гризунами в своєму будинку, бажано регулярно проводити профілактичні заходи. Позбавтеся від старої невикористаної меблів, своєчасно виносите сміття, стежте за чистотою власного житла. Обов’язково закладайте дрібні дірки, щілини в стінах, під плінтусами, щоб миші не розмножувались в простінках. Якщо ви живете в приватному будинку, необхідно прибирати на горищі, в підвалі.

Всі їстівні припаси необхідно розміщувати в недоступному для гризунів місці. Якщо влітку навала їх практично виключена, тому що миші шукають їжу в природному середовищі, то взимку ймовірність заселення і оздоба гнізд в квартирах і будинках збільшується. У цей час можна використовувати пастки і відлякувачі в профілактичних цілях.

Розгорнути