Засоби від клопівЗасіб Провекта
TOP

780 грн.


Контрольований шкідник: таргани, комарі, клопи, мурахи, павуки
Препаративна форма: концентрат
Склад: (Polyalkyleneoxide modified heptamethyltrisiloxane), поліалкіленоксид модифікований гептаметил трисілоксан
Витрати: від 1мл до 20 на літр води
Виробник: Польща
Засіб від клопів Біопротектор
TOP

288 грн.


Контрольований шкідник: Клопи
Препаративна форма: Спрей
Склад: лямбда-цигалотрін 0.05%
Витрати: 50-75 мл. на м2
Виробник: Україна
Лямбдацид 100 КС 50 мл.

490 грн.


Контрольований шкідник: клопи, комарі, мурахи, павуки, таргани
Препаративна форма: мікрокапсульована суспензія
Склад: лямбда-цигалотрин
Витрати: 8-30 мл. на 5 літрів води
Виробник: Польща
Лямбдацид 100 КС (Lambdacide 100 CS)

2 880 грн.


Контрольований шкідник: клопи, комарі, мурахи, павуки, таргани
Препаративна форма: мікрокапсульована суспензія
Склад: лямбда-цигалотрин
Витрати: 8-30 мл. на 5 літрів води
Виробник: Польща
Penta

2 220 грн.


Контрольований шкідник: клопи, таргани
Препаративна форма: мікрокапсульована суспензія
Витрати: 10 мл./л.
Виробник: Польща
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Ефективні засоби від клопів

Висока конкуренція на ринку інсектицидів зобов’язує виробників постійно підвищувати якість своїх продуктів і спрощувати схему їх використання. Не багато препаратів для знищення постільних клопів, в тому числі хімічних, мають високу ефективність і відрізняються між собою застосуванням. Виділити найкращий засіб завдання непросте.
Ще не так давно використовувати препарати від комах в квартирі було досить небезпечно. Зараз же при суворому дотриманні інструкції подібні засоби – нешкідливі для тварин і кімнатних рослин.

Засоби від клопів - «Провекта» і «Біопротектор від клопів»

Польський препарат «Провекта» вважається одним з найсильніших засобів в боротьбі з клопами. Він містить 3D полімер, який викликає паралізуючу дію і знищує комах. Для людей і тварин розчини на цьому препараті безпечний, так як спеціалізація у цього засобу спрямована виключно на комах, впливаючи на неї фізично. Він може принести шкоду тільки при потрапляні всередину шлунку в чистому вигляді та великому обсязі.

Придбати засіб «Провекта» можна в інтернет-магазині Мухобойка в місті Києві. Препарат продається у флаконі 100 мл, вміст якого розводять у воді і переливають в обприскувач. Приготований розчин потрібно розприскати на всіх поверхнях. За рахунок високої ефективності і при правильному застосуванні «Провекта» може впоратися навіть з сильно зараженими клопами приміщеннями, причому всього за кілька хвилин.
Для обробки плінтусів в кімнаті або м’яких меблів досить одного флакона «Провекта». Вартість препарату – близько 700 гривень. Для однокімнатної квартири знадобиться приблизно 1-2 флакона. Перевага цього засобу полягає в відсутності неприємного запаху, який при використанні інших засобів, може зберігатися місяцями.
Не менш високою ефективністю при усуненні клопів володіє препарат під назвою «Біопротектор від клопів». Перевага цього засобу в поєднанні з «Провекта» полягає в мінімальній витраті обох засобів, також у відсутності неприємного запаху.
До складу препарату «Біопротектор від клопів» входять мікрокапсули з альфациперметрином і  імідоклоприд у відкритій формі. Така форма підвищує ефективність інсектициду протягом тривалого часу в обробленої квартирі. Але важливо не забувати, що навіть потужний засіб діє тимчасово, особливо, якщо використовувати його для жилплощі в багатоквартирному будинку. У цьому випадку ризик, що клопи з’являться знову, високий. Вивести клопів з дивану або з помешкання вцілому і назавжди можна тільки спільними зусиллями, скооперувавшись з іншими мешканцями будинку.
Купити засіб «Біопротектор від клопів» найкраще безпосередньо у дітрібьютора або в інтернет-магазині «Мухобойка», так як препарат має багато підробок.

Як визначити ефективність препарату

Для оцінки засобав від клопів і визначення рівня його ефективності рекомендується враховувати чотири фактори:

тип комахи. Постільний клоп – це побутова комаха з унікальним способом життя. Для боротьби з цим типом паразитів можна використовувати олівці, дуст, інсектицидні пастки. Відгуки про застосування подібних препаратів не завжди позитивні через їх низьку ефективність;
об’єкт, в якому проводиться обробка. У квартирі і в самій спальні не радять використовувати фумігатори і липкі стрічки від клопів. Ці засоби не здатні впливати на м’які меблі, тому відрізняються низькою ефективністю;
безпечність препарату. Обраний засіб від паразитів не повинен шкодити людям і тваринам;
запах. Більшість препаратів від клопів відрізняються гострим специфічним запахом, хоча він досить швидко зникає протягом тижня в добре провітрюваному приміщенні. Є винятки – «Ципертрин», «Пропал», «Цимекс», «Фенда», «Ципервіт», «Фенікс», «Альфацин», «Тетрацин», «Флорофос», «Ципромал» – запах від цих препаратів може зберігатися місяцями.

Препарати від клопів: відомі типи

Класифікація засобів для боротьби з клопами допоможе визначити менш дієві і найефективніші препарати для усунення цих паразитів. Список складений від слабших до найпотужніших:

відлякувачі;
аерозолі;
дусти;
олівці;
прилади;
рідини.

Як вибрати ефективний засіб від клопів

Вибираючи потужний препарат від клопів, потрібно враховувати кілька порад:

засіб повинен містити ефективний інсектицид або сучасний механізм дії. Склад будь-якого оригінального препарату можна подивитися в інтернеті. Про ефективність речовини варто почитати відгуки на форумах;
якщо на упаковці препарату відсутній опис складу, а продавець не може пояснити дію тої чи іншої хімічної речовини, швидше за все, засіб є підробкою. Краще вибрати інший магазин;
перед покупкою не завадить вивчити відгуки про обраний препарат. Для отримання реальних відгуків про застосування конкретного засобу можна звернутися до знайомих. В інтернеті багато замовних публікацій, які використовують для прихованої реклами, тому не варто сліпо довіряти подібним відгуками;
споживачі стверджують, що більш ефективними є засоби європейських виробників, вітчизняні препарати від клопів часто виявляються марними в боротьбі з комахами. В упаковці обов’язково повинна бути інструкція із застосування;
вкрай важливо, щоб засіб відрізнялося високою ефективністю, причому це не обов’язково повинена бути сильна отрута. Можна придбати дешевий і безпечний препарат, який допоможе успішно вирішити проблему наявності клопів в будинку.

Розгорнути