Чи живуть клопи в подушках і ковдрах

Чи живуть клопи в подушках і ковдрах

Постільні клопи – це маленькі паразити, які харчуються виключно людською кров’ю. Ведуть нічний спосіб життя, а з появою перших променів сонця, ховаються під плінтусами, диванами. Живуть, розмножуються як можна ближче до джерела їжі. Живуть під оббивкою м’яких меблів, плінтусами, килимами.

Клопи в ліжку

Постільні клопи в подушках водяться вкрай рідко, а все тому, що вони не відповідають критеріям безпеки. Основні причини, через які паразити там не селяться:

  • для наповнювача використовують штучну, натуральну сировина, клопи в поролоні, пусі, пір’ях, не живуть, їх лапки ковзають по матеріалах, що істотно ускладнює процес пересування;
  • в пір’їних подушках немає умов для розмноження, життя, тому влаштуватися там вони не зможуть;
  • змінюючи уві сні положення тіла, людина задавить кровососа;
  • часта зміна наволочок, коли їх активно трусять, вивішують на вулицю для провітрювання.

Відгук 

Не надавала уваги питанню, чи можуть клопи жити в подушках і ковдрах, поки не помітила їх на ліжку, підодіяльнику, наволочці. Оглянула все уважно, більше нічого не знайшла. А під матрацом їх було штук двадцять, обприскала спреєм Біопротектор. Більше їх не зустрічала.

Світлана, Ковель

Важливо!

Водяться в подушках клопи дуже рідко, якщо їх вдалося виявити, слід уважно обстежити всі приміщення.

Як обробити подушки:

  • провітрити і вибити;
  • змінити наповнювач з пухового, на поролоновий;
  • прасувати гарячою праскою або покласти в морозильну камеру;
  • обприскати спреєм.

Важливо!

При обробці будинку дезінсекційними засобами потрібно дотримуватися правил безпеки!

Ковдри і комахи

Кровососи, вибирають темні куточки, звідки їм легко вибратися, дістатися до людини і напитися крові. У ковдрі немає потаємних місць, вона знаходиться на світлі, тому їх і не приваблює.

Відповідь однозначна – клопи не живуть у подушках і ковдрах. Вони не приваблюють комах, з багатьох причин. Світло, загроза, що його ось-ось розчавлять, часта зміна постільної білизни змушує кровососа швидше залишити постіль.

Меню