Запах постільних клопів

Запах постільних клопів

Зміст 

  1. Для чого клопам запах
  2. Що буде, якщо розчавити паразита 
  3. Які види клопів мають запах

Не всі знають запах постільних паразитів. Є люди, які взагалі не відчувають аромату клопів. Проте, специфічний запах є явною ознакою присутності кровосисних комах у квартирі. Дуже яскравим він є в тих місцях, де знаходяться гнізда клопів. Аромату немає, якщо паразитів у будинку небагато.

Для чого клопам запах

Який запах у домашніх клопів? Багатьом людям паразити пахнуть варенням, петрушкою, скислою малиною або навіть коньяком. Є ще припущення, що аромат горіховий або банановий. Якщо у вашому домі дивно пахне, то необхідно оглянути кожен куток.  

На черевці комахи розташовані залози, які і виділяють цей солодкий запах. Аромат є токсичним для інших комах і може призвести навіть до паралічу чи смерті. Клопи не тільки захищаються ним, а й спілкуються. Самці своїми феромонами приваблюють самок до спарювання або відлякують побратимів у боротьбі за їжу. За допомогою запаху комахи орієнтуються в просторі.

Що буде, якщо розчавити паразита

Кожен вид клопів має інший запах. Найбільш пахучими є рослиноїдні смердючки.

Це цікаво!

Від розчавленого шкідника запах набагато яскравіший, ніж від живого. Коли комаха відчуває небезпеку, то її залози працюють інтенсивніше і аромат стає особливо відчутним. Так клопи відлякують ворогів і захищаються.  

Які види клопів мають запах

Сильно виражений аромат мають лісові клопи. Часто шкідники сидять у малині. Буває так, що зірвавши ягоду і розжовуючи її людина не помічає комаху, яка там є. Після цього в роті ще довго залишається неприємний смак і запах.  

Ще один представник пахучих клопів – це клоп шкідлива черепашка. Коли на вулиці стає прохолодно, шкідники починають пробиратися в людські квартири. Якщо розчавити комаху, то яскравий аромат ви точно відчуєте.  

Найбільш ароматним є деревний щитник. Проживають комахи в лісі і лісостепових зонах. Відчувши навіть маленьку небезпеку паразит виділяє дуже пахучу речовину. Запахом паразити не тільки відлякують ворогів, а й отруюють своїх жертв.  

Цікаво!

Постільні клопи є майже всюди, тому їх запах знайомий багатьом людям. Проте, навіть якщо паразитів дуже багато і аромат відчувається особливо яскраво, то він все рівно не настільки виражений, як феромони лісових побратимів.

У житлі буде сильний специфічний аромат лише, якщо паразитів дуже багато і вони перебувають у приміщенні тривалий час. Важко позбутися від запаху тільки одним прибиранням. Потрібно запастися терпінням і ретельно вимити всю квартиру. Зазирнути у кожен куток і позбутися від всіх екскрементів, мертвих комах і хітинових оболонок. Можливо вам знадобиться косметичний ремонт. Проте, найперше вам потрібно знищити живих паразитів більше тут.

Меню