Хто кусає вночі крім постільних клопів

Хто кусає вночі крім постільних клопів

Зміст 

  1. Хто кусає вночі

    1.1. Блохи

  1. Воші

    2.1. Комарі 

    2.2. Всеїдні таргани

Кожен хто зранку бачить на своєму тілі укуси замислюється над тим, хто саме його покусав. Найгіршим варіантом є домашні клопи. Вони викликають страх, паніку і огиду. До комарів такого ставлення немає. Дуже важко знайти і вивести постільних клопів і якщо винуватцями укусів є не вони, то не варто панікувати. Є кілька видів комах, які можуть кусати ночами. 

Хто кусає вночі

Кров’ю людини харчуються блохи, комарі, мошки і воші. Воші живуть на тілі людини на відміну від інших комах. Кожен паразит залишає після себе різні укуси. 

Блохи

В житлі людини можуть мешкати земляні, собачі, котячі і підвальні блохи. Комахи більше люблять кров тварин, але не відмовляться і від людської. Якщо вас хтось кусає ночами, то можливо це блохи. 

Комахи вміють чудово стрибати і мають невеликі розміри. Спіймати блоху дуже важко. Паразити не бояться людини і можуть кусати в будь-який час доби. Проте, переважно комахи виходять на полювання вдень, але якщо шкідників надто багато, то можуть кусати і ночами.  

На відміну від клопів, блохи не обезболюють місце укусу, тому він є дуже болючим. Людина моментально відчуває, що її щось вкусило. Під час укусу комаха вводить у шкіру фермент, який перешкоджає згортанню крові. Через це у людини може розвинутися алергічна реакція. Місце де вкусила блоха запалюється, утворюється пухир, який покривається гнійною скоринкою. 

Замітка!

Блохи залишають після себе ланцюжок хаотичних укусів.

Паразити є переносниками безлічі інфекції і яєць гельмінтів. Якщо ви побачили комах у своєму домі, то не гайте часу і скоріш приступаєте до їх знищення. Розкладіть на ліжку або підлозі світле простирадло і трохи поспостерігайте за ним, це допоможе вам переконатися, що в домі справді є комахи. Якщо ви помітили, що на тканині з’являються і зникають темні цятки, то це явно блохи. 

Відгук 

Зранку помічала на тілі укуси, які дуже свербіли. думала, що це клопи, але подивившись фото зрозуміла, що помиляюсь. Однієї ночі поставила стакан з водою біля ліжка, а зранку побачила в ньому декількох комах. Подивилась в інтернеті фото і стало ясно, що це блохи. Думаю, що завітали до мене з підвалу. Обробила все спреєм Біопротектор від клопів і більше не страждаю від ненажерливих комах.  

Катерина, Ніжин

Воші

Воші також можуть кусати ночами. Від інших кровосисних комах вони відрізняються місцем проживання. Воші живуть безпосередньо на тілі людини, а саме у волоссі. Проте, не тільки волосся на голові є комфортним місцем для їх існування. Вони можуть жити в інтимних місцях, пахвових западинах і навіть у волоссі на животі. В цих місцях вони прекрасно себе почувають, харчуються і розмножуються. Кусають паразити тільки в там, де знаходяться.  

Це цікаво!

У Середньовіччі воші мали назву перлів Бога. Люди не милися, тому що це було певною ознакою святості. Свою дружбу можна було довести пошуком в співрозмовника паразитів.

Укуси вошей не такі болючі, як інших кровосисних комах. Якщо паразитів дуже багато, то їх пересування доставляє великий дискомфорт і свербіж. Ні в якому разі не можна пускати все на самоплив і не займатися виведенням паразитів. Через ранки від укусів може потрапити інфекція.

Відгук

Моя знайома жалілася, що її щось кусає. Слідів на тілі не було і ми сміялися, що її кусають невидимі клопи. Одного разу вона пішла в салон краси і повернулася в сльозах і дуже засмучена. Перукар виявив неї педикульоз. Дівчина вона дуже охайна і для нас було шоком, що у нею воші.  

Вікторія, Київ

Бувають не тільки воші, які живуть на тілі людини, а й білизняні. Ці шкідники мешкають в одязі. Часто їх плутають з постільними клопами. Якщо ви були в приміщенні, яке заражене паразитами, то ви можете принести їх у свій дім на одязі чи взутті. Це маленькі комахи, які мають сіро-коричневий колір. Харчуються на відкритих ділянках шкіри. Білизняні воші є дуже небезпечними. Вони переносять таке страшне захворювання як тиф.  

Розмноження паразитів дуже швидке. Подібно до клопів, одна запліднена самка може вивести цілу популяцію паразитів. Яйця шкідників настільки маленькі, що без лупи ви їх не помітите. Паразити є вразливими до високих і низьких температур:

  • Провітріть речі на вулиці, якщо там мороз -10 градусів;
  • Поперіть при високій температурі;
  • Обробіть парогенератором або попрасуйте.

Комарі

Кожен з нас знає це жахливе відчуття, коли не можеш заснути через писк комара. Комарі є всюди: в будинках, квартирах, на природі. Від них не сховаєшся і не втечеш. 

Тільки самки комарів харчуються кров’ю людей. Вона потрібна їм для відкладання яєць. Кусають за шкіру, яка не прикрита одягом. Укус досить болючий і сильно свербить. Кусають шкідники хаотично, на місці укусу утворюється пухир.

Всеїдні таргани

Меню