До чого сняться постільні клопи уві сні

До чого сняться постільні клопи уві сні

Зміст 

 1. До чого сняться паразити
 2. Старовинні сонники про кровосисних комах
 3. Трактування провидиці Ванги снів з шкідниками 
 4. Знищення постільних паразитів уві сні
 5. Що означає вбити комаху уві сні 
 6. Клопи на тілі і в ліжку  
 7. Збірник тлумачень снів з блощицями 

Сон з клопами – це не те, чому варто радіти. Такі сни приносять тільки неспокій, страх, тривогу. Є багато сонників і всі вони трактують сни з клопами по-різному. Одні трактування пояснюють такі сни, як щось хороше, а інші навпаки.

До чого сняться постільні клопи

Якщо людина недооцінює себе та не є впевненою в собі, то психологи стверджують, що саме через це їй сняться такі неприємні сни. Кажуть, що людина прирівнює себе до крихітної, безпорадної комахи у великому і страшному світі.

Якщо вам сняться клопи, то можливо ви переживаєте тимчасові труднощі. Часто буває так, що шкідники сняться людям, які стикалися з ними. Це дуже великий стрес побачити паразитів у своєму домі, тому не кожен може про це просто забути. Кожен з нас знає, що часто у сновидіннях ми бачимо проблеми, які нас турбують чи події, які принесли нам неприємні емоції. Найкращим рішенням буде відволіктись на щось приємне і не думати про неприємні сни. Не варто прокручувати сновидіння у своїй голові і постійно думати про них. Відпустіть проблему і вона відпустить вас. 

Сни з постільними паразитами часто мучать туристів. Подорожі і нові враження часто втомлюють. 

Замітка!

Майже всі сонники тлумачать сни з клопами як неприємності.

Старовинні сонники про кровосисних комах

Всіх людей цікавить питання, до чого сниться паразити. Сонникам довіряють безліч людей, тому можна пошукати відповідь там. 

 • Якщо вам сняться клопи, то сонник Сімона Кананіта пояснює це, як присутність у вашому оточені нав’язливої людини. Енергетичні вампіри п’ють вашу енергію так само, як і клопи п’ють кров людини. Можливо вас чекають багато дрібних справ. Грошей можете не чекати, але і нещасних випадків також не буде. 
 • Велесовий сонник пояснює шкідників як провісників дрібних, неприємних ситуацій і настирливих людей.  Також вас можуть чекати гроші, але отримаєте ви їх не так просто, як би того хотілося. Вас чекають великі грошові втрати, якщо ви шукаєте кровосисну комаху уві сні. Якщо ви з’їли клопа, то готуйтеся до гучної сварки на роботі або в сім’ї. 
 • Сонник для жінок також нічого доброго не віщує. Вас може чекати зрада коханого, або проблеми зі здоров’ям.
 • Найпопулярнішим є сонник Міллера. Він трактує клопів як провісників  серйозних проблем зі здоров’ям і навіть смерті. Нещастя приносять мертві клопи уві сні. Смерть близької людини може прийти, якщо ви побачили велику кількість паразитів. 
 • Вас можуть зрадити друзі чи коханий, також можуть прийти у ваше життя неприємні або злі люди. Таке трактування дає сонник Лоффе.  
 • Грошові втрати, проблеми зі здоров’ям, скандали та неприємності віщують паразити за імператорським сонником. Якщо у сні ви побачили зеленого клопа, то краще не вкладайте гроші в бізнес. Будьте обережними, вас можуть чекати проблеми з серцем, нервовою системою, пам’яттю. Не засмучуйтеся, якщо побачили клопів уві сні. Почистіть свої думки і оточення, розвивайтесь і вдосконалюйтесь і тоді вас чекатимуть тільки приємні несподіванки, а не погані новини. 

Трактування провидиці Ванги снів з шкідниками

Провидиця Ванга також пояснювала появу клопів уві сні. Її поважають багато людей, тому варто прислухатися до її думок. Трактування ясновидиці також пояснюють, що людину чекають неприємності. На вас можуть тиснути колеги і керівництво на роботі. Люди з близького оточення можуть показати себе в неприємному світлі. 

Якщо у сні ви їсте комах, то гучної сварки вам не уникнути. Довгу хворобу віщує шкідник, який лізе по стіні. Можуть загостритися хронічні хвороби і з’явитися нові неприємності зі здоров’ям.

Знищення постільних паразитів уві сні

По-різному пояснюють сонники Києва знищення клопів уві сні. 

 • Якщо уві сні ви травите клопів, то ви не любите дітей, як своїх, так і чужих. Сонник по Фрейду пов’язує клопів уві сні з дітьми. 
 • Сімейний сонник не такий категоричний, він трактує такі сни як збільшення зарплати. Проте, зросту в кар’єрі можете навіть не чекати. 
 • Сучасний сонник трактує знищення клопів як погіршення здоров’я через роботу.

Що означає вбити комаху уві сні

Якщо ви знищили клопа уві сні, то ви розправилися зі всіма неприємностями. Проте, якщо клопи розбігаються і втікають від вас то вас чекають погані новини. Недобрим знаком є розчавлювати паразитів. Сонник по Фрейду впевнений, що ви можете бути педофілом. Згадайте, чи немає у вас сексуальних фантазій, в яких присутні діти. Якщо ви вбиваєте клопів уві сні, то можливо ви не любите і не хочете мати дітей. 

 • Вас чекає нещасний випадок чи сварки з близькими людьми, якщо ви розчавлюєте паразита і бачите, що з нього сочиться рідина. Якщо ви просто розтиснули комаху, то це віщує про невеликі проблеми в сім’ї, такі тлумачення дає сучасний сонник. 
 • Жіночий сонник каже, що якщо ви тиснете шкідників уві сні, то це гарний знак. Можливо ви достойно вийдете з поганої ситуації або зможете провчити всіх суперниць.

Сонників є близько ста і всі вони трактують знищення паразитів як майбутні грошові втрати і проблеми зі здоров’ям, або сварки в сім’ї.

Клопи на тілі і в ліжку

Якщо вам сняться клопи в ліжку, то у вас є проблеми в стосунках. Паразити віщують зраду не тільки коханої людини, а й друзів. Венеричні хвороби можуть чекати на вас, якщо вам сняться комахи. 

Якщо уві сні ви бачите своє тіло, яке покусали клопи, то готуйтеся до неприємних подій, змови проти вас, підступних людей. Якщо на вашій руці сидить клоп, то буде сімейна сварка. Але не все так погано. Якщо шкідник сидить на тілі, то на вас чекає пристрасне кохання, цінна винагорода, можливо хтось запросить вас у гості. Якщо вам приснилось, що комахи копошаться у волоссі, то з впевненістю можна сказати, що вас турбують настирливі думки, які не дають вам спокійно жити.

Збірник тлумачень снів з блощицями

Якщо у вас депресія, то сни з укусами клопів для вас не рідкість. Укуси можуть віщувати сварки з коханою людиною, а також дрібні неприємності, скандали і непорозуміння.  

Вас може зрадити близький друг, якщо уві сні вкусив паразит. Фінансові неприємності і втрата роботи також можуть чекати на вас. Будьте обережними, можливо проти вас готується змова, якщо уві сні до вас лізуть кровосисні комахи. 

Рідкісні сни і їх трактування:

 • Клопи в домі – чекайте неприємностей від родичів. 
 • Клоп на одязі – до грошей. 
 • Лісовий паразит – підняття по кар’єрних сходах. 
 • Блощиці і павуки – підступ та інтриги.

Не засмучуйтеся, якщо уві сні ви побачили блощиць. Не обов’язково станеться щось погане, можливо на вас чекають приємні події. Знайдіть у сонниках таке трактування, яке вам  сподобається і не переживайте через погані сновидіння. 

Є такий закон всесвіту, якщо вірити в погане то так і буде, якщо вірити в хороше, то так і буде. Ми власноруч творимо свій настрій і притягуємо до себе події про які думаємо. Тому, розслабтесь і не хвилюйтесь зайвий раз. Все буде добре. 

Меню