Народні прикмети, які пояснюють появу постільних клопів у будинку

Народні прикмети, які пояснюють появу постільних клопів у будинку

Зміст 

 1. Прикмети, які поширені по всьому світу
 2. Стародавні сонники про постільних паразитів 

    2.1. Малий Велесовий Сонник

    2.2. Сонник Симона Кананіта

    2.3. Жіночий сонник

    2.4. Любовний сонник

    2.5. Сонник Міллера

 1. Що говорить езотерика про блощиць постільних
 2. Магічне прибирання будинку

Чому з’являються клопи в квартирах українців? Мільйони років блохи і клопи живуть на нашій планеті. Пращури цих стародавніх комах харчувалися не кров’ю, а соком і пилком рослин. Шкідників виявляли на Чукотці і в Гренландії. Загалом у світі є більше 4000 видів цих комах, вони захопили всі континенти, сушу і навіть воду. Проте, не всі види харчуються кров’ю, а тільки одне сімейство. Люди придумали безліч прикмет, які пояснюють до чого клопи з’являються в будинку.

Прикмети, які поширені по всьому світу

В Америці батьки вкладаючи своїх малюків спати, говорять «На добраніч, міцно спи і нехай тебе не кусають клопи». Бідність, сварки, скандали, неприємності, неспокій, якщо вірити народним прикметам все це несуть з собою шкідники.

Те що, сварки і незгоду приносять з собою шкідники, вірили жителі Німеччини в XVI-XVII столітті. В Італії і Франції люди вважали, що клопи є винуватцями тривожних снів. 

Люди Київської Русі пов’язували цих шкідників з випробуваннями долі, такими як: бідність, незгода в сім’ї, важкі хвороби.

 • вважалося, що клопи приносять злидні і втрату грошей;
 • помітити білого клопа означає смерть близької людини;
 • подружню зраду чоловіка також пов’язували з клопами. 

Проаналізувавши прикмети, можна зрозуміти, що вони засновані на щирих людських почуттях та переживаннях. Якщо в будинку бруд, надлишок речей, то з великою ймовірністю там з’являться клопи. Закріплюється міцний зв’язок між клопами, хворобами та бідністю.

Прикмети завжди мають тісний зв’язок з реальністю, вони ніколи не з’являються просто так. Неможливо спати спокійно, якщо під час сну тебе кусають паразити.

Щодо прикмети про подружню зраду, то можна допустити, що невірний приносить клопів з інших ліжок. 

Цікаво!

У Середньовіччі з клопів виготовляли ліки. Ліжка з балдахіном повинні були захищати сплячу людину від паразитів, які падали зі стелі. Модними і дуже популярними були меблі з червоного дерева, оскільки на них не було видно кровавих плям від клопів.  Популярними у Франції були парфуми з різким запахом, який відлякував шкідників. Великий попит мала клоповарка, винайдена у XVII столітті, комах в меблях вбивали парою. 

Проте, далеко не всі люди мали до постільних шкідників негативне ставлення. Божою милістю вважали їх праведники та буддисти. Віруючі люди не знищували комах, а навпаки годували їх собою, бо вважали, що так мають неймовірну можливість спокутувати всі свої гріхи. На тілі святого Симеона Стовпника постійно проживали і харчувалися кров’ю 20 великих блощиць.

Стародавні сонники про постільних паразитів

Є також багато стародавніх сонників, які пояснюють сни з клопами. По всьому світі зустрічаються різні народні прикмети, які виникли саме з тлумачень сонників.

Малий Велесовий Сонник

У ньому сказано:

 • якщо у сні ви бачите комах, які рояться, то вас очікують зустрічі з людьми, які вам не подобаються та виводять вас з рівноваги.  Також на вас може чекати смуток та різні дрібні неприємні ситуації;
 • клопи можуть принести гроші, але вони не дадуться вам легко;
 • необдумані витрати та втрати великих грошових сум можуть чекати на вас, якщо ви шукаєте блощиць у ліжку чи одязі;
 • скандали та непорозуміння чекають на вас, якщо уві сні ви проковтнули постільного паразита;

Сонник Симона Кананіта

Кожен з нас хоча б раз у житті зустрічався з енергетичним вампіром. Після такої зустрічі відчуття такі, ніби у вас забрали всі сили, висмоктали енергію. Якщо вам приснилась поява клопів у квартирі, то можливо ви зустрінетесь саме з такою людиною.

Жіночий сонник

Якщо жінці приснились постільні клопи, то буде сварка з коханою людиною, можливе навіть розірвання стосунків. Це трактування сну перегукується з прикметами про чвари і зраду.

Любовний сонник

Про невірність у стосунках, брехню та недовіру попереджають у сні шкідники.

Сонник Міллера

Соннику Міллера довіряють багато людей. Він трактує, що постільні клопи є провісниками страшної хвороби, яка буде довгою та навіть може закінчитися смертю. Людиною, яка захворіє може бути близький родич. Хвороба буде важкою, якщо паразитів у квартирі дуже багато. 

Можливі автокатастрофи та нещасні випадки, якщо уві сні людина розчавила постільного клопа та не побачила крові. 

Цікаво!

Достаток та багатство також можуть віщувати постільні паразити уві сні. Якщо вам приснився сон з клопами, то не варто панікувати і переживати, краще сприйняти його як попередження. Потрібно задуматись про людей, які вас оточують та звернути увагу на свої думки.

Очевидним є те, що прикмети про постільних паразитів пов’язані з неприємними подіями, оскільки і в реальному житті шкідники не дають людині жити спокійним життям.

Що говорить езотерика про блощиць постільних

Якщо ваша квартира, її енергетичне поле та ваша аура забруднена, то не дивним є те, що у вашому домі завелися паразити.  В езотериці шкідники також не є провісниками чогось доброго та світлого. Потрібно проаналізувати стосунки між членами родини, припинити скандали, чвари та невдоволення. Саме через погану енергетику клопи можуть завітати до вашого будинку.  

Езотерики кажуть, що якщо людина залежна від наркотиків, алкоголю, чи є ігроманом, то клопи з радістю поселяться в її квартирі. Завжди потрібно тримати під контролем свою злість, не зраджувати коханій людині, бути добрим та врівноваженим. Не потрібно забувати і про чистоту та порядок у квартирі.

Цікаво!

Постільні паразити відчувають коли стан людини змінюється. Існує думка, що клопи обирають собі жертву через групу крові або стать людини, проте, це не так. Шкідники відчувають потік крові та температуру тіла. Коли людина емоційно напружена, то гормони стресу, які викидаються в кров, заставляють серце скоріше гнати по судинах кров і скорочуватись у швидшому темпі. Постільні клопи чудово відчувають такі речі. Їм набагато легше харчуватись коли тиск в кровоносній системі є підвищеним, оскільки кров сама наповнює їх тіло. 

Якщо людина не є спокійною та врівноваженою, то паразити відчують це і покусають її більше ніж інших. Цей факт є підтвердженим вченими. Екстрасенси також не люблять шкідників.  Є безліч заговорів та магічних ритуалів у побутовій магії, які допоможуть вигнати клопів з вашої домівки.

Магічне прибирання будинку

Важливим у боротьбі з шкідниками є енергетичне очищення будинку. Магічне прибирання радять проводити і екстрасенси:

 • очистити квартиру допоможе сіль, свячена вода та вогонь від свічки;
 • на свято Трійці освячують трави, ними можна обкурювати дім;
 • можна посипати освяченим маком взуття членів родини. Екстрасенси кажуть, що це допоможе підтримувати мир та злагоду в будинку;
 • потрібно носити в гаманці монетку луносім’янника – це захистить від бідності і нейтралізує погані прикмети. Будяк і полин також допоможуть вам у цьому. 

Єдине залишається незмінним – від паразитів потрібно позбавлятися якнайшвидше. Паразити приносять неспокій і неприємності і не настільки важливим є те, чому вони з’явилися, як вирішення питання про знищення блощиці. Ніколи не пізно щось змінити в собі, озирнутися навколо, проаналізувати свої відносини з родичами та друзями. Потрібно тримати в чистоті не тільки свою квартиру, а й свої думки і своє оточення.

Меню