Як називається знищення тарганів

Як називається знищення тарганів

Зміст

  1. Що таке дезінсекція
  2. Як називається професія
  3. Куди звертатися

Після безуспішних спроб сказати тарганам «киш» за допомогою народних засобів, зневірений власник квартири вирішує звернутися в спеціальну службу. Але, щоб черговий правильно зрозумів клієнта, потрібно знати, як правильно називається обробка від тарганів.

Що таке дезінсекція

Знищення тарганів називається дезинсекцією. «Інсект» – комаха, «де-» – припинення, ліквідація, суфікс «ц» в даному випадку вказує на глобальне винищення. Таким чином дезінсекція – це тотальне знищення мух, тарганів та інших комах. Боротьбу з тарганами і іншими «домашніми» комахами веде спеціально навчена людина.

Як називається професія

Людина, яка прийде на виклик провести травлення непрошених співмешканців, фахівець не тільки по тарганам. Заодно він виводить з квартири клопів, мух і бліх. Його професія отримала назву від виду робіт, які він проводить. Називають цього працівника дезінсектор.

На замітку!

Він же може виявитися дератизатором, тобто тим, хто знищує в будинках гризунів.

Спеціаліст використовує «важку артилерію» і під час його роботи з квартири краще піти. Препарати можуть виявитися отруйними і для людей. Дезінсектору отрута не зашкодять, так як ці люди працюють в противогазах і захисних костюмах.

Куди звертатися

Звернутися можна в будь-яку фірму, яка пропонує послуги з дезінсекції та дератизації. Але якщо потрібна державна структура, яка офіційно зафіксує процедуру інсектициду ( «-цид» означає повне винищення неважливо кого або чого), то це СЕС.

Абревіатура СЕС означає «Санітарно-епідеміологічна служба». Її завдання запобігати в місті спалаху захворювань. Так як всі синантропні шкідники переносять небезпечні для людини хвороби, СЕС труїть тарганів, мух, клопів і кліщів. Санітарна служба також знищує щурів і мишей, які розплодилися, а також стежить за санітарним станом в закладах громадського харчування, бере проби води з відкритих водойм і виконує ще багато непомітної городянинам роботи. Тому співробітників СЕС не завжди можна докликатись одразу.

При зверненні в службу необхідно чітко позначити потреби: потрібний дезінсектор.

Меню