Тарганячі какашки

Тарганячі какашки

Зміст 

  1. Зовнішній вигляд екскрементів, розміри
  2. Місця скупчення посліду
  3. Позбавлення від фекалій тарганів

Какашки тарганів – явний індикатор наявності шкідників в приміщенні. Знайти їх не так просто, оскільки залишають їх шкідники на бігу. Але в місцях, де вони проводять більше часу, відбувається накопичення фекалій. Шукати їх потрібно на кухні, у ванній кімнаті, туалеті, комірчині. Таргани в інших кімнатах не живуть або перебувають тимчасово, помітних слідів не залишають. Позбутися від фекалій повністю можна тільки при винищуванні сімейства комах в будинку, квартирі.

Зовнішній вигляд екскрементів, розміри

Розглянути одну тарганячу какашку неможливо, оскільки розмір її в більшості випадків можна порівняти з маковим зернятком. Часто фекалії виглядають як плями від чорнила. Імаго залишають какашки тверді, циліндричної форми, чорні або коричневі. Послід таргана ребристий, широкий. У німфи на початковій стадії розвитку рідкий стілець. Фото екскрементів тарганів представлено далі.

Місця скупчення посліду

Таргани мають особливість випорожнюватися на ходу. Тому дуже важко побачити одну какашку. Оскільки шкідники живуть численними колоніями, тримаються разом, кількість посліду збільшується в місцях їх скупчення. Чим більше фекалій, тим вища ступінь зараження приміщення.

Живуть таргани в кімнатах, де є доступ до їжі, води. Поселяються у ванній, туалеті, темному коридорі, на кухні. Тільки в умовах повної антисанітарії повзають у спальні, дитячій, вітальні, по всій квартирі. Свою діяльність таргани активізують з настанням сутінків, тому сліди фекалій часто виявляються вранці після «пишної» трапези на кухні. У темних приміщеннях комахи активні цілодобово.

На замітку!

Затишні місця комах – плінтуси, місця за меблями, щілини під підлогою, задні панелі побутових приладів. Саме в цих місцях слід шукати сліди посліду. Там же виявляються і  самі шкідники. При сильному зараженні приміщення, в місцях проживання шкідників є специфічний тарганячий запах.

Позбавлення від фекалій тарганів

Потрібно озброїтися мильною водою, ганчіркою, віником, совком. Дорослі таргани какають твердими циліндричними фекаліями, тому зібрати їх можна на совок віником, спустити в унітаз. Какашки німф прилипають до поверхні підлоги, меблів, тому їх потрібно витирати ганчіркою, змоченою в мильному розчині. На завершення потрібно помити підлогу, протерти меблі мильною водою.

Поки присутні таргани в приміщенні, позбутися повністю від посліду шкідників неможливо. Основні зусилля спрямовують на винищення тарганів, після закінчення заходів здійснюють генеральне прибирання.

Меню